Akademik Qori Niyoziy nomidagi olimpiadaning 2-saralash bosqichi

Hudud Tuman Muassasa FIO Ball
1. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Iskandarov Javohir Gʻofur o'g'li 100,00
2. Navoiy davlat pedagogika instituti Jonizoqova Dilso'z Zafar qizi 96,00
3. Navoiy davlat pedagogika instituti Akramova Zarnigor Shorajabovna 96,00
4. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Samatboyeva Maftuna Tulqinjon qizi 96,00
5. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Farrux Maxmudov Pulat oʻgʻli 96,00
6. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Norboev Jakhongir Jurabek ugli 96,00
7. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Sapayev Jaloliddin Otaxon o'g'li 96,00
8. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Yusupov Jaxongir Bobirbek 96,00
9. Qoraqalpoq davlat universiteti Aliev Asadbek Raxmanbergen uli 92,00
10. Qoraqalpoq davlat universiteti Fayzullaev Otabek Baxtiyar o'g'li 92,00
11. Qoraqalpoq davlat universiteti Rahimov Ogʻabek Sobur o'g'li 92,00
12. Qoraqalpoq davlat universiteti Saparbaev Abbaz Kamalbay uli 92,00
13. Andijon davlat universiteti Shavkatjonov Shohjahon Mamirjon o‘g‘li 92,00
14. Andijon viloyati Andijon shahri Andijon davlat universiteti Muhammadjonov Akbarshoh Akramjon o'g'li 92,00
15. Navoiy davlat pedagogika instituti Narziyeva Iroda Abdurazoq qizi 92,00
16. Navoiy davlat pedagogika instituti Абдиназарова Шахризода Анваровна 92,00
17. Samarqand davlat universiteti Abdurahmonov Bobomurod G'ulombek oʻgʻli 92,00
18. Samarqand davlat universiteti Boboxonova Go'zal Burxon qizi 92,00
19. Samarqand davlat universiteti Komilov Abdulaziz Zoir o'g'li 92,00
20. Samarqand davlat universiteti Samatov Sulton Samat ogli 92,00
21. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Rajabova Nilufar Komiljonovna 92,00
22. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Toshpoʻlatova Madinabonu Ulmas qizi 92,00
23. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Ro'zimboyev Azimboy Hamro o'g'li 92,00
24. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti G'afforov Nodirbek Muzaffar o'g'li 92,00
25. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Hodiyev Ozodbek Tavakal oʼgʻli 92,00
26. Toshkent shahridagi Britaniya menejment universiteti Davlatov Murod Bahodir 92,00
27. Nukus davlat pedagogika instituti Kazbaev Aydarbek Temirxan o'g'li 88,00
28. Qoraqalpoq davlat universiteti Abatbaev Axmetjan Medetbaevich 88,00
29. Qoraqalpoq davlat universiteti Shamuratov Damir Suyesin ulı 88,00
30. Andijon davlat universiteti Muzaffarova Dilshoda Botirjon 88,00
31. Buxoro davlat universiteti Rajabova Madina Oybek qizi 88,00
32. Navoiy viloyati Navoiy shahar Navoiy davlat pedagogika instituti Fayziyev Tolibbek Ozodovich 88,00
33. Samarqand davlat universiteti Shavkatova Laylo Obid qizi 88,00
34. Farg`ona davlat universiteti Muxtorov Diyorbek Qudratillo o'g'li 88,00
35. Farg`ona davlat universiteti Ne'matova Nozimaxon Rustambek qizi 88,00
36. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Baxriddinova Hilola O‘lmasjonovna 88,00
37. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Normurodov Lochinbek Xushmurod o'g'li 88,00
38. Toshkent shahri Yunusobod tuman Toshkent axborot texnologiyalari universiteti qoshidagi 2-son akademik litsey Berdiqulova Aziza Nurali qizi 88,00
39. Qoraqalpoq davlat universiteti Kamalov Otabek Erkin o‘g‘li 84,00
40. Andijon davlat universiteti Ibrohimjonov Islombek Ilhomjon oʻgʻli 84,00
41. Qarshi davlat universiteti Musurmonov Jahongir Nurislom 84,00
42. Samarqand davlat universiteti Ravsahanova Shahla Mexriddin qizi 84,00
43. Termiz davlat universiteti Begamov Sirojiddin Najmiddin 84,00
44. Termiz davlat universiteti Toshtemirov Safojon Nizomjonovich 84,00
45. Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Sahadinov Muzaffar Sodiqovich 84,00
46. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Xolmurodov Bahodir Otabek o'g'li 84,00
47. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti To'rayev Jahongir Husniddin o'g'li 84,00
48. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Quroqboyev Shohzod Ibodullayevich 84,00
49. Abdumumin Saydullayev Alisher 80,00
50. Nukus davlat pedagogika instituti Кожамуратова Шийрин Талгатовна 80,00
51. Qoraqalpoq davlat universiteti Satniyazova Eleonora Qaniyaz qizi 80,00
52. Qoraqalpoq davlat universiteti Aytmuratov Atabek Esengeldi ulı 80,00
53. Buxoro davlat universiteti Bafoyev Axrombek Axtam o'g'li 80,00
54. Navoiy davlat pedagogika instituti Muzaffarova Guliasal Bahodir 80,00
55. Navoiy davlat pedagogika instituti Ubaydullayeva Sabina Ilg'or qizi 80,00
56. Samarqand davlat universiteti Umirzoqova Iroda Ulug'bek 80,00
57. Termiz davlat universiteti Jumayev Abdimurod Ilhom 80,00
58. Surxandaryo viloyati Sariosiyo tuman Termiz davlat universiteti Bozorov Asliddin Alisher 80,00
59. Termiz davlat universiteti Xolmirzayev Xurshid Chorshanbe 80,00
60. Termiz davlat universiteti Mo‘minova Mehribonu Ilhomovna 80,00
61. Farg`ona davlat universiteti Mirzag'iyosova Sevinchbonu Mirzoxid qizi 80,00
62. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Nabixonov Nabixon Yoqubjon o‘g‘li 80,00
63. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Obilov Davronbek 80,00
64. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Eshnazarov Navro‘zbek Shohimardon o'g'li 80,00
65. Andijon davlat unversiteti ABDULHAYEV Ulug‘bek Qahramonjon o‘g‘li 76,00
66. Qarshi davlat universiteti Qo'yliyev Shohruh Turaqulovich 76,00
67. Termiz davlat universiteti Aminov Hojiakbar Ahmadzoda 76,00
68. Termiz davlat universiteti Soatova Oygul Abdimoʻminovna 76,00
69. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Eshboltayev Sarvar Tohir 76,00
70. Nurmurodova Dilnoza Faxriddin qizi 72,00
71. Andijon davlat universiteti Hasanov Jamshidbek Saydullo 72,00
72. Andijon davlat universiteti Adxamov Nasrullo Ikromjon 72,00
73. Namangan davlat universiteti Yunusaliyev Muhammadislom Rustamjon o'g'li 72,00
74. Namangan davlat universiteti Raxmatillayev Asadbek Po'latjon o'g'li 72,00
75. Termiz davlat universiteti Boysariyev Asliddin Soatmurod 72,00
76. Termiz davlat universiteti O‘sarova Shahrinoz Abdunazar 72,00
77. Termiz davlat universiteti Rahimova Hilola Baxrom qizi 72,00
78. Termiz davlat universiteti Eshquvvatov Navro'z Normurot o'g'li 72,00
79. Farg`ona davlat universiteti Jumaboyeva Nodiraxon Murodiljon qizi 72,00
80. Farg`ona davlat universiteti Abdulhayev Jasurbek Qahramonjon oʻgʻli 72,00
81. Urganch davlat universiteti Salayeva Dilnur Sattor qizi 72,00
82. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Olimova Ruxshona Maxmud 72,00
83. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Xamdamkulova Sevinch Ikrom qizi 72,00
84. FarDu Temirxonov Azizxon Maxsumzoda 68,00
85. Andijon mashinasozlik instituti Adxamov Xamidullo Ikromjon 68,00
86. Navoiy davlat pedagogika instituti Ssss Ssss Ssss 68,00
87. Namangan davlat universiteti Sobitjonova Mo'tabar Abdupatto 68,00
88. Samarqand davlat universiteti Mustofoyeva Muxlisa Bahromjkn qizi 68,00
89. Termiz davlat universiteti Qarshiyeva Sabohat Rashid 68,00
90. Termiz davlat universiteti Kattaxo'jayeva Jahonbibi Akramjon qizi 68,00
91. Termiz davlat universiteti Xudoyorov Islombek Muxammadi 68,00
92. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Tuyliyev Hasan Ulug'bek 68,00
93. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Abdumajidova Ra'no O‘ktam qizi 68,00
94. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Sulaymonov Ilyosxo'ja Abdirasul o'g'li 68,00
95. Islom Karimov nomidagi Toshkent davlat texnika universiteti Rabbanayev Yodgor Ravshan 68,00
96. Islom Karimov nomidagi Toshkent davlat texnika universiteti Yo'ldoshev Obidjon Orifjonovich 68,00
97. Namangan davlat universiteti Dedaxanova Muxtasar Vahobjon qizi 64,00
98. Samarqand davlat universiteti Qaxxarova Muqaddas Hasanovna 64,00
99. Termiz davlat universiteti Eshmamatov Zayniddin Xolmurot òģli 64,00
100. Termiz davlat universiteti Jabbarov Idris Jamoliddin o'g'li 64,00
101. Toshkent davlat pedagogika universiteti Termiz filiali Xolmirzayev Jasur Juma 64,00
102. Farg`ona davlat universiteti Abdubannopova Odinaxon Alisher qizi 64,00
103. Farg`ona davlat universiteti Oʻrinboyev Shohjahon Shuhrat oʻgli 64,00
104. Urganch davlat universiteti Karimov Hikmatbek Ruslanbekovich 64,00
105. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Olimov Ruslan Ergash òģli 64,00
106. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti O'rinov Lochinbek Qahramon o'g'li 64,00
107. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti jo'rayeva Sultonposhsh Sodiqjon qizi 64,00
108. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Oltiboyev Davrbek Nodirbek o’g’li 64,00
109. Nukus davlat pedagogika instituti Madiyarov Ilham Nurjanbay 60,00
110. Nukus davlat pedagogika instituti Erkaboyeva Shoira Mahmud 60,00
111. Qarshi davlat universiteti Dosmurodova Marjona Olim 60,00
112. Navoiy davlat pedagogika instituti Abdinazarova Maftuna Asadullo 60,00
113. Namangan davlat universiteti Habibullayeva Mushtariybegim Rustambek 60,00
114. Namangan davlat universiteti Turguniva Gullola Muhammadjon 60,00
115. Samarqand davlat universiteti Haydarov Islom Xurshid o'g'li 60,00
116. Denov tadbirkorlik va pedagogika instituti Choriyeva Dildora Mamatmurotovna 60,00
117. Urganch davlat universiteti Sultonmurotov O'ktamboy Xushnudovich 60,00
118. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Olimov Ruslan Ergash òģli 60,00
119. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Axadov Abdushukur O'tkir o'g'li 60,00
120. Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mehanizatsiyalash muhandislari instituti Norqulov Doston O'ktamovich 60,00
121. Toshkent davlat transport universiteti Bo'ronov Asadbek Halim 60,00
122. Sultonova Muqaddas Rustamjon 56,00
123. Qarshi davlat universiteti To'ymurodov Quvonchbek Hasan 56,00
124. Qarshi davlat universiteti Jahongir Istamov Ziyodulla o‘g‘li 56,00
125. Termiz davlat universiteti Elomonova Kamola Alisher qizi 56,00
126. Termiz davlat universiteti Shavqatulloyev Abubakr Istamzoda 56,00
127. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Xalilov Sarvarbek Anvarjon 56,00
128. Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Saidjonov Abdulaziz Abdusalom oʻgʻli 56,00
129. Toshkent tibbiyot akademiyasi Ne'matova Muazzamoy Mansurbek 56,00
130. Buxoro davlat universiteti Istamov Bekzod Bafoqul o'g'li 52,00
131. Namangan davlat universiteti Sidikova Marhabo Azizjon qizi 52,00
132. Samarqand davlat universiteti Yangiboyev Iftixor Dilmurod oʻgʻli 52,00
133. Termiz davlat universiteti Choriyev O'rol Rovshan 52,00
134. Denov tadbirkorlik va pedagogika instituti To'yliyev Abbos Mamayusupovich 52,00
135. Farg`ona davlat universiteti Otaxonov Asrorbek Anvarjon oʻgʻli 52,00
136. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Umarov Mukarramboy Faxriddin 52,00
137. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Xalilov Sarvarbek Anvarjon 52,00
138. Toshkent davlat transport universiteti Alijonov Hayotjon Baxtiyor 52,00
139. Navoiy davlat pedagogika instituti Файзиев Толиббек Озодович 48,00
140. Nishon tuman 13-maktab Turdiyev Firuz Shamsovich 48,00
141. Qashqadaryo viloyati Qarshi shahri 2-DIMI Sobirov Samir Sobitjon oʻgʻli 48,00
142. Nukus davlat pedagogika instituti Saidjonov Dilshod Shuhrat o'g'li 48,00
143. Buxoro davlat tibbiyot instituti аррврс рарарр рарспчав 48,00
144. Buxoro davlat universiteti Temirova Saida G'ayrat qizi 48,00
145. Qarshi davlat universiteti Musurmonova Bahora G'ulom 48,00
146. Toshkent kimyo-texgiya instituti Yangiyer filiali Oʻngʻarov Sardor Alisher oʻgʻli 48,00
147. Urganch davlat universiteti Boboxujayeva Lobar Oybek qizi 48,00
148. Toshkent shahridagi Adju universiteti Olimjonov Samandar Abduxakimjon o'g'li 48,00
149. Nietullaeva Gulnaz Perdebaevna 44,00
150. Nurmamatov Salohiddin Eshmomin oʻgʻli 44,00
151. Termiz davlat universiteti Ro'ziyev Abdullo Soatmurod 44,00
152. Qo`qon davlat pedagogika instituti Saxobiddinova Nilufar Kamoliddin qizi 44,00
153. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Xalilov Sarvarbek Anvar o'g'li 44,00
154. Boyovut tumani 7-maktab Malikov Abdug'affor Husan o'g'li 40,00
155. Namangan davlat universiteti Bekmirzayev Elamon Erkinjon 40,00
156. Denov tadbirkorlik va pedagogika instituti Raxmatulloyeva Xosila BAXTIYOR QIZI 40,00
157. Farg`ona davlat universiteti Yusufjonov Husanboy Alijon o’g’li 40,00
158. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Abdurazaqova Gulginaxon Murodjon qizi 40,00
159. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali O'ktamov Zuhriddin Nuriddin 40,00
160. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Xalilov Sarvarbek Anvar 40,00
161. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Rahmonova Nasiba Bahrom qizi 40,00
162. Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mehanizatsiyalash muhandislari instituti Baxtiyorov Shohro'z Isomiddin o'g'li 40,00
163. Xalqaro Matematika maktabi Ochilov Xushnud Murodjon 36,00
164. Nukus davlat pedagogika instituti Davlatbayeva Xolida Nodirbek qizi 36,00
165. Qoraqalpoq davlat universiteti Кайпанова Мухаббат Утеназаровна 36,00
166. Samarqand davlat universiteti Meliyeva Yulduz Shamsi qizi 36,00
167. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Mo'minov Anvarjon To'lqinjon o'g'li 36,00
168. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali O'ktamov Zuhriddin Nuriddin 36,00
169. Toshkent tibbiyot akademiyasi Ashurova Samodil Kamol qizi 36,00
170. Toshkent davlat transport universiteti Akmalov Javohir Oltin o'g'li 36,00
171. Namangan davlat universiteti Abdujabborova Zulayho Akmal qizi 32,00
172. Ismoilova Ra'no Furqatjon qizi 32,00
173. Buxoro davlat universiteti Nizomova Munisa Baxtiyor qizi 32,00
174. Buxoro davlat universiteti Samiyev Nodirbek Otabek oʻgʻli 32,00
175. Toshkent kimyo-texnologiya instituti Shahrisabz filiali Sayifov Botirali Zokir 32,00
176. Namangan davlat universiteti Suyunboyev Umidjon Ravshanjon ogli 32,00
177. Namangan davlat universiteti Ubaydov Tursunmurod Mustafoqul o‘g‘li 32,00
178. Namangan davlat universiteti Xabibullayev Dilshodbek Ikromjon o'g'li 32,00
179. Namangan davlat universiteti Muxsinova Muazzamxon Qosimjon qizi 32,00
180. Samarqand davlat universiteti Abriyev Nematillo To'ychi o'g'li 32,00
181. Termiz davlat universiteti Usmonov Avazbek Samandar o'g'li 32,00
182. Begimova Shaxlo Japbarbergenovna 28,00
183. Mamadoliyeva Nigora Odil 28,00
184. Mirzo Ulug'bek Sherqulov Iskandar Shuxrat o'g'li 28,00
185. Qoraqalpoq davlat universiteti Amangeldiev Sanjar Adil o'g'li 28,00
186. Qarshi davlat universiteti Normurodov Sanjar Ixtiyor 28,00
187. Termiz davlat universiteti Ermatov Yusuf Alixonovich 28,00
188. Toshkent davlat pedagogika universiteti Termiz filiali Safarov Nodir Abdulla o‘g‘li 28,00
189. Farg`ona davlat universiteti Akbaraliyeva Asila Adhamjon 28,00
190. Islom Karimov nomidagi Toshkent davlat texnika universiteti Quramboyev Islomjon Nuraddin o'g'li 28,00
191. Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mehanizatsiyalash muhandislari instituti Abdusalomova Sevinch Sobir qizi 28,00
192. Jizzax viloyati Sharof Rashidov tumani 18 - sonli umumta‘lim maktabi Alaxonova Zuhra Luqmonxon qizi 28,00
193. Buxoro davlat universiteti Soliyev Akobir Abdukarim o'g'li 24,00
194. Samarqand davlat universiteti Abduvayitov Saidahmad Saydirasul 24,00
195. Samarqand davlat universiteti Husanov Ulfatbek Bahodirovich 24,00
196. Samarqand davlat universiteti Maxmudov Sohib Karim o'g'li 24,00
197. Termiz davlat universiteti Tursunpo'latov Eldor Jo'ra o'g'li 24,00
198. Termiz davlat universiteti Xurramova Lobarxon Akramjonovna 24,00
199. Toshkent kimyo-texnologiya instituti Xorozboyev Xasan Ikrom ogli 24,00
200. Geologiya fanlari universiteti Bekturganov YERLAN Kaxramonovich 24,00
201. Abdullayeva Nodira Qamaraddin qizi 20,00
202. MUNIM Nuridinov Jaloliddin Najimiddin 20,00
203. 24-maktab Sahobiddinova Nozima Kamoliddin qizi 20,00
204. Qoraqalpoq davlat universiteti Ssss Sss Ssss 20,00
205. Termiz davlat universiteti Ishqobilov Ziyodulla Toshmamat o'g'li 20,00
206. Farg`ona davlat universiteti Axmadjonova Muxlisaxon Anvarjon qizi 20,00
207. SamDAQI Xaydarov Shahobiddin Zuxridin 16,00
208. Buxoro davlat tibbiyot instituti Saidiy Manuchexra Saidzoda 16,00
209. NAMDU Hakimjanova Oydina Nematjon 12,00
210. Samarqand davlat universiteti Husanov Ulfatbek 12,00
211. Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mehanizatsiyalash muhandislari instituti Normurodov Jamolbek Panji o'g'li 12,00
212. O`zFA V.I.Romanovskiy nomidagi Matematika instituti Botirov G‘olibjon Isroilovich 0,00
213. Namangan Davlat Universiteti G'aniyev Rustambek Shokirjon o'g'li 0,00
214. NUU Obilov Davronbek Yo'ldosh o'g'li 0,00
215. Orinbaeva Aysara Qurbanbay qizi 0,00
216. Школа Нуруллаев Абдурахим Суръатович 0,00
217. Nukus davlat pedagogika instituti Abdulazizov Shokirjon Haydarjon o'g'li 0,00
218. Nukus davlat pedagogika instituti Kazbaev Aydarbek Temirxan o'g'li 0,00
219. Nukus davlat pedagogika instituti Кожамуратова Шийрин Талгатовна 0,00
220. Qoraqalpoq davlat universiteti Uzaqbaeva Dilfuza Erejepovna 0,00
221. Qoraqalpoq davlat universiteti Jumaniyazov Allayar Erkinbay uli 0,00
222. Qoraqalpoq davlat universiteti Jolimbetova Aysholpan Pazilbekovna 0,00
223. Andijon davlat universiteti Хakimova Nozima Ravshanbek qizi 0,00
224. Buxoro davlat universiteti Erkinov Ulugʻbek Joʻrabek oʻgʻli 0,00
225. Buxoro davlat universiteti Boboyeva Gulhayo Jabbor qizi 0,00
226. Jizzax davlat pedagogika instituti Abdusaidov Sadriddin Umarali o‘g‘li 0,00
227. Qarshi davlat universiteti Xushvaqtov Yodgor Sirojiddin 0,00
228. Namangan davlat universiteti Haydaraliyev Diyorbek Dilmurod oʻgʻli 0,00
229. Namangan davlat universiteti Tursunova Orifa Anvarjon 0,00
230. Namangan davlat universiteti Raxmatillayev Asadbek Po'latjon o'g'li 0,00
231. Samarqand davlat universiteti Berdiqulov Olmos Zayniddin o'g'li 0,00
232. Samarqand davlat universiteti Abdurahmonov Bobomurod G'ulombek oʻgʻli 0,00
233. Samarqand davlat universiteti Abdusalomova Ozoda Nizom qizi 0,00
234. Samarqand davlat universiteti Husanov Ulfatbek 0,00
235. Termiz davlat universiteti Shavqatulloyev Abubakr Abubakr Istamzoda 0,00
236. Termiz davlat universiteti Sayitnazarov Jayxun Pardayevich 0,00
237. Surxandaryo viloyati Bandixon tumani Toshkent davlat pedagogika universiteti Termiz filiali Mahammadqulov Ilyos Jo‘ramurod o‘g‘li 0,00
238. Farg`ona davlat universiteti Jiyanov Samandar Fazliddin o‘g‘li 0,00
239. Farg`ona davlat universiteti Rasulov Mirkamol Muzaffarjon 0,00
240. Farg`ona davlat universiteti Umidjon Tohirjonov Rasuljon o'g'li 0,00
241. Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg`ona filiali Ibrohimova Nafosatxon Paxlavonjon 0,00
242. Urganch davlat universiteti Qutlimuratova Kamola Ilhombek 0,00
243. Urganch davlat universiteti Karimov Hikmatbek Ruslanbekovich 0,00
244. Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Ziyodullayev Ro'zimurod Baxtiyor oʻgʻli 0,00
245. Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Usmonov Maxsud Tulqin o'g'li 0,00
246. Mirzo Ulug`bek nomidagi O`zbekiston Milliy universiteti Abdunazarov Roʻzimurod Roʻzinazar oʻgʻli 0,00
247. Islom Karimov nomidagi Toshkent davlat texnika universiteti Ulashov Shahriyorshoh Zafar o'g'li 0,00
248. Islom Karimov nomidagi Toshkent davlat texnika universiteti Ulashov Shahriyorshoh Zafar o'g'li 0,00
249. Toshkent davlat Iqtisodiyot universitetii Fozilov Umid Akmal 0,00
250. Toshkent davlat pedagogika universiteti Abdullayeva Shahnoza Hamid qizi 0,00
251. Toshkent davlat pedagogika universiteti Ravshanov Shohruh Nurali o'g'li 0,00
252. Toshkent davlat pedagogika universiteti Xusanboyeva Zulfizarxon Xayrulla qizi 0,00
253. O‘zbekiston xalqaro islom akademiyasi Karimova Sarvinoz Yuldoshali qizi 0,00
254. Toshkent tibbiyot akademiyasi Ibrohimova Dilrabo Ibrohim qizi 0,00